VR bulmaca platform oyunu Another Fisherman’s Tale için oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Vertigo Games ve geliştirici InnerspaceVR, bulmaca platform oyunu A Fisherman’s Tale’in devamı niteliğinde olan Another Fisherman’s Tale için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman içerisinde oyunun atmosferi, kimi oyun içi mekanikler, Çeşitli bulmaca öğeleri ve daha fazlası yer alıyor.
 
Renkli sanat tarzına sahip bulmaca macera deneyimi 
 
 
 
Ödüllü A Fisherman’s Tale’in devamı niteliğindeki Another Fisherman’s Tale, aklımızı çalıştırabileceğimiz ve yeni bir VR bulmaca macerası olarak karşımıza çıkacak. VR başlıklar için çıkış yapacak olan bu oyunda arka planda bir hikaye yer alacak. hikaye ile birlikte bulmacaları çözecek, yeni yerler keşfedecek ve sırları açığa çıkaracağız.
 
Another Fisherman’s Tale, büsbütün yeni bir sıra Temel mekanik ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu sefer oyuncular daha Fazla bulmacalar üzerinde uğraşacak ve daha Çok Baş patlatacak.
 
Another Fisherman’s Tale, 2023’ün başlarında Steam, Oculus Store ve VIVEPORT üzerinden PlayStation VR2, Quest 2 ve PC için çıkış yapacak. 
 
Another Fisherman’s Tale oynanış fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir