Birinci şahıs nişancı oyunu Battle Shapers duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 25, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Metric Empire, PC için geliştirilme etabında olan roguelite birinci Şahıs nişancı oyunu Battle Shapers’ı duyurdu. Oyun 2023 yılının üçüncü çeyreğinde Steam üzerinden Erken Erişim olarak yayınlanacak.
 
Erken erişim sürümü ne kadar sürecek bilinmiyor
 
 
 
Battle Shapers’ın Erken Erişim sürümü, 50’den Çok açılabilir öğeyi biz oyunculara sunacak. Bu öğeler ortasında silahlar, yetenekler, kostümler, kostüm yükseltmeleri ve daha fazlası yer alacak. Bu sürümde tam sürüm oyun içerisinde yer alacak neredeyse bütün Temel özellikler bulunacak.
 
Nişancı oyunu ilim kurgu temasını bizlere sunacak ve oyun içerisinde kullanabileceğimiz birçok silah çeşidi yer alacak. Bu silahları dilediğimiz üzere kullanabilecek ve yükseltebileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı oyun modları yer alacak ve bu modlara dilediğimiz üzere giriş yapabileceğiz. 
 
Erken erişim sürümünde Yine 12’den Çok Hasım tipi ve tam sürümde istikbal dört işverenden üçü yer alacak. Tam sürümde oyunun nihayet işvereni, yeni silahlar, yükseltmeler ve düşmanlar bizlere sunulacak. 
 
Battle Shapers İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir