Çevrimiçi aksiyon oyunu Synced bu yaz geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Level Infinite ve geliştirici NExT Studios, Fazla oyunculu loot odaklı üçüncü Şahıs nişancı oyunu SYNCED’in bu yaz Steam üzerinden PC için çıkacağını duyurdu. Konsol sürümleri daha sonraki bir tarihte duyurulacak.
 
Arkadaşlarla birlikte atılacağımız bir dünya
 
 
 
NExT Studios tarafından geliştirilen çevrimiçi odaklı SYNCED oyunu içerisinde arkadşlarımızla birlikte grup kurabilecek, kendi tarzımıza nazaran silahlar elimize alabilecek, bunları kullanabilecek ve geliştirebileceğiz. Kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere sunan oyun bu yaz çıkış yapacak ve oynaması fiyatsız olacak.
 
Oyun içerisinde hem PvE ve PvP modları yer alacak. Dilediğimiz moda giriş yaaprak arkadaşlarımızla birlikte bu gayrete atılabileceğiz. ilim kurgu temasını işleyen bu üretim içerisinde garip yaratıklar – canavarlar yer alacak ve bunları da alt etmek için takımla birlikte koordineli çalışmak gerekecek.
 
Oyunda farklı farklı bölgelere ilerleyebilecek, etrafı keşfedecek, keşfederken sağdan solan Çeşitli lootlar yapabilecek ve yeni eşyaların sahibi olabileceğiz. Loot odaklı çevrimiçi nişancı oyunu bizlere geniş içerik sunmayı hedefliyor.
 
SYNCED çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir