CS:GO’dan bir rekor daha! 1,5 milyon eş zamanlı oyuncuyu geçti!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 26, 2023 Yorum Yok

 
CS-2’nin ortaya çıkışıyla birlikte yıllara Saha okuyan CS:GO kendi rekorunu tazeledi. Geldiğimiz noktada en nihayet CS-2 söylentileriyle birlikte 1.4 milyon eş vakitli oyuncuya ulaşan CS:GO, artık ise 1.5 milyon oyuncuyu aştı.
 
CS:GO Fazla oynanmaya devam ediyor
 
 
Dikkate değer başarılara ulaşan CS:GO ile birlikte 2. oyun geldiğimiz noktada doğrulandı ve bu yaz çıkışını gerçekleştirecek. Birçok yeniliği bünyesinde barındıran CS-2 rekabeti üst düzeye taşıyacak bir duruma imza atmaya hazırlanıyor.
 
Oyun motorunun da taşınmasıyla birlikte daha yüksek grafiklere ve yapıya sahip olacak CS-2, Özellikle smoke, sub-tick ve harita değişimleriyle dikkat çekiyor. Alt frekans güncellemeleri (sub-tick) Counter-Strike 2’deki en Kıymetli değişiklik olarak karşımıza çıkıyor. Bu değişiklikle birlikte rastgele bir gecikme yaşanmıyor ve nereye nişan aldıysanız mermiler direkt oraya gidiyor. Yani artık oyunda ne görüyorsanız gerçek vakitli olarak işlenerek karşımıza çıkıyor.
 
CS-2 yeni bir oyun olarak değil CS:GO’ya fiyatsız bir güncelleme olarak gelecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir