Resident Evil 4 Remake Steam’de seri tarihinin en iyi çıkışını gerçekleştirdi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 26, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4’ün tekrar imali sürümü, serinin şimdiye kadarki en Aka Steam çıkışını gerçekleştirdi. PS4, PS5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden PC için yayınlanan imal yüksek puanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. SteamDB’ye nazaran birinci gün Steam’de 126.717 oyuncu (eş zamanlı) tarafından oynanıyordu.
 
RE4 remake oyuncular tarafından bir oldukça sevildi
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan yine imal RE4’ü serinin öbür oyunlarıyla karşılaştıracak olursak; Resident Evil Village birinci gün 106.631 eş vakitli oyuncuyla Doruk yaptı. öbür taraftan Resident Evil 2 remake 74.226 eş vakitli oyuncuyla ulaştı ve Resident Evil 3’ün tekrar imali sürümü ise 60.293 oyuncuya sahipti.
 
Bu sayıyı öteki oyunlarla karşılaştıracak olursak EA’in Dead Space’i birinci gün Steam’de 30.925 eş vakitli oyuncuyla karşımıza çıktı. Yine diğer taraftan Hogwarts Legacy, yayınlandığı hafta boyunca 879.000 eş vakitli oyuncuyu kendine çekerek bu yılın Aleni Uzaklık en Aka Steam çıkış oyunu olmaya devam ediyor.
 
Geldiğimiz noktada Resident Evil 4 remake, Steam’de en Fazla oynanan yedinci oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir