Diablo 4 açık betası oyuncular tarafından yoğun talep gördü

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 26, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard, tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4’ün Aleni betası yüksek oyuncu sayısıyla dikkat çekti. Ağır talebi karşılamakta zorlanan gruplar, oyuncuların bir mühlet beklemeleri gerektiğini belirtti. Şu anda Aleni beta devam ediyor ve bugün nihayet gün.
 
Blizzard bu durumdan memnun
 
 
 
Açık beta testiyle ağır oyuncuyla karşı karşıya kalan Blizzard bu durumdan mutlu. Memnuniyetini belirtmek için Çeşitli açıklamalarda bulunan grup tam olarak şunları söyledi: “Sanctuary’nin kapılarını açmaya hazırlanırken, oyuncularımıza Diablo IV Aleni Betası ile problemsiz bir oyun çıkışı gerçekleştirmek istiyoruz. Açık betasını sunduğumuz esnada gibisi görülmemiş oyuncu topluluğu ve kuyruk müddetleriyle karşılaştık. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”
 
Öte yandan bu betanın birçok şahıs tarafından bir demo olduğu belirtildi fakat bu hafta yapılan bir röportajda franchise’ın başı Rod Fergusson, Diablo 4 betasının bir demo sürümü olmadığını vurguladı.
 
Diablo IV, 6 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir