Uzay Temalı Simülasyon Oyunu Everspace 2 Tam Sürüme Kavuşuyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 06, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici ROCKFISH Games grubu tarafından oyunculara erken erişim olarak sunulan Uzay temalı Aleni dünya Uzay nişancı oyunu EVERSPACE 2 tam sürüme kavuşuyor. Oyunun tam sürümü 6 Nisan’da Steam, GOG ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Akabinde bu yaz Steam Deck el konsolunun yanı Dizi PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanacak.
 
Maximum Games, 6 Nisan’da çıkış yapacak olan oyunun fizikî bir sürümünü (konsol sürümleri için) satışa sunacak. Başlangıçta duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ise iptal edildi. 
 
Uzay temalı nişancı oyunu tam sürüme kavuşuyor 
 
 
 
İlk olarak 18 Ocak 2021’de Steam, GOG ve Microsoft Store üzerinden  PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürülen açık dünya Uzay nişancı oyunu  Everspace 2’nin fiyatında artış olacak. Oyunun erken erişimdeki fiyatı 39,99 dolar. Tam sürüme kavuştuğunda ise 49.99 dolar olacak. Ülkemizde şu anda erken erişim sürümünde oyun 67,00 TL’den satılıyor. TL bazındaki tam sürüm fiyatı şimdi bilinmiyor.
 
Everspace 2, birinci oyunun akabinde Adam Roslin’in kıssasını devam ettiriyor. Biz oyuncular olarak oyun içerisinde bir Uzay pilotu rolünü üstleniyoruz ve yıldız sistemini keşfe çıkıyoruz.
 
Everspace 2 çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir