Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 06, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Resident Evil 4’ün yine imal sürümü için geçtiğimiz günlerde yeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu oynanış görüntüsü içerisinde oyunun atmosferi, anne karakterimiz, ortamlar ve daha fazlası gösterildi. Artık ise bu oynanış görüntüsünün haricinde yeni ekran imajları yayınlandı. 
 
2005 yılında çıkış yapan oyunun yine imal sürümü geliyor
 
 
 
RE oyun motoru ile geliştirilen Resident Evil 4 remake birçok oyuncu tarafından merak ediliyor ve bekleniyor. Oyun içerisinde yer Meydan birtakım efektler (yağmur efekti gibi) kullanıcılar tarafından beğenilmemiş olsa da oyunun daha karanlık bir yapıyı bizlere sunması hedefleniyor. 
 
Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında çıkış yapan oyunun büsbütün tekrar tasarlanmış hali olarak karşımıza çıkış yapacak. Oyunun öyküsü Özgün sürümü de aktarılacak ve Temel Bina korunacak. 
 
Ray Tracing teknoloji dayanağını bünyesinde barındıracak olan Resident Evil 4 remake, 24 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam üzerinden standart sürüm 563,47 TL’den, Deluxe sürüm ise 657,53 TL’den satışta.
 
Ekran görüntüleri
 
Yayınlanan ekran imajları Fazla kaliteli değil lakin Yeniden de bakmanızda fayda var. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir