Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı SOEDESCO ve geliştirici Indigo Studios, birinci Şahıs bulmaca oyunu Seven Doors’u PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için 21 Şubat’ta 4.99 dolar karşılığında piyasaya süreceğini duyurdu. Seven Doors, birinci olarak Steam üzerinden PC için 26 Haziran 2020 tarihinde yayınlandı.
 
Kapılar gerisindeki bulmacaları çözeceğimiz bir yapım 
 
 
 
Seven Doors, bulmaca odaklı birinci Şahıs kamera açısına sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Birinci olarak 2020 yılında PC için yayınlanan oyun artık konsollara geçiş yapıyor. Kapıların gerisindeki bulmacaları ve sırları aralayacağımız bu oyunda yedi farklı zorluk biz oyuncuları bekliyor. Maksadımız bütün kapıların gerisindeki zorlukları çözerek nihayet kapıya ulaşmak.
 
Gizem ve macera ögelerinin da yer aldığı oyunda Türlü bulmacaları çözmeye çalışacak, ipuçlarını etraftan bulmaya odaklanacak, farklı lisanları Çeviri etmeye başlayacak ve tansiyon dolu atmosferin de üstesinden gelmeye uğraşacağız. Farklı farklı bulmaca çeşitlerinin yer aldığı Seven Doors oyununda yedi farklı temaya ve bulmacaya sahip kısım bulunuyor.
 
Oyun şu anda Steam platformunda bulunuyor. Fiyatı ise 15,50 TL. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir