Ori and the Blind Forest Benzeri Oyun Death or Treat Konsollara ve PC’ye Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Saona Studios, bu baharda konsollar ve PC (Steam) için 2D grafikli, aksiyon, roguelike, hack-and-slash oyunu Death or Treat’i piyasaya süreceğini duyurdu. Hangi konsollara çıkış yapacağı şimdi duyurulmadı. Kullanıcılar için Özel bir fizikî sürüm de planlanıyor.
 
Oyun hakkında takımlar Çeşitli açıklamalar yaptı
 
 
 
Saona Studios CEO’su Juan Jose Olivares bir basın bülteninde oyun hakkında Çeşitli açıklamalar yaptı. Bu açıklamalarda şu tabirler yer alıyor: “Death or Treat, her biri farklı mekaniğe sahip birçok silah ortasından seçim yapabileceğiniz roguelike bir oyun. Dinamik bir Cenk sisteminin de yer aldığı bu oyunda her bir oyuncu farklı tecrübe elde edebilecek. Hasım ordularını yenmenize Yardımcı olacak marifetler ve daha fazlası sizlere sunulacak. Perp takımı ile çalışmak ve bu çalışma sonucunda sizlere bu oyunu sunacak olmamız nitekim heyecan verici.” 
 
Öte yandan Perp Games CEO’su Rob Edwards’da şunları ekledi: “Death or Treat, oynanışta Fazla Çok detay ve derinlik içeren büyüleyici görünümlü bir üretim. Oyuna başlar başlamaz çift zıplama ve ileriye atılma mekanikleri sayesinde, direkt Aka bir maceraya atılacaksınız. Daha oyunun en başından birden Çok düşmanla savaşacaksınız. Ori and the Blind Forest üzere oyunları oynayan ve bu tipi severler, Death or Treat oyununa bayılacak.”
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir