Darkest Dungeon II Tam Sürüme Kavuşuyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 06, 2023 Yorum Yok

 
 
Geliştirici Red Hook Studios tarafından oyunculara sunulacak olan Dizi tabanlı roguelike rol yapma oyunu Darkest Dungeon II, Erken Erişim’den ayrılıyor. Oyun, 8 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için tam sürüm olarak çıkış yapacak. Darkest Dungeon II, birinci olarak 26 Ekim 2021’de Erken Erişim olarak yayınlandı.
 
Oyunun şu anda demo sürümü mevcut
 
 
 
Darkest Dungeon II’nin demo sürümü şu anda Steam Next Fest Şubat 2023 Etkinliği’nin bir modülü olarak Steam’de fiyatsız olarak mevcut. Oyuncular bu demo sürümünü indirerek oyunun bir kısmını deneyimleyebilir. Demo sürümünde dört başlangıç kahramanı, Sprawl isimli bir Belde ve Foetor isimli bir çiftlik yer alacak. Demodaki ilerleme durumu tam sürüme aktarılmayacak.
 
Öte yandan oyunun tam sürümü içerisinde 12 oynanabilir karakter, beş bölge, beş nihayet işveren – boss, yükseltme sistemi ve daha fazlası yer alacak.
 
Darkest Dungeon II’, Red Hook’un ses getiren gotik dehşet rol yapma oyununun merakla beklenen devam oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir