Blood Bowl III için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Cyanide Studio takımları tarafından biz oyun severlere sunulacak olan  fantezi spor oyunu Blood Bowl III için üç dakikalık bir genel nazar fragmanı yayınladı. genel nazar fragmanı içerisinde oyuna dair Türlü bilgiler, oyuna ilişkin Türlü kurallar, oyuncuların animasyonları, alan atmosferi ve daha fazlası yer alıyor.
 
Blood Bowl III bu ay sonu geliyor
 
 
 
Blood Bowl III bizlere vahşetin ve kaosun bir ortada olduğu fantezi spor tecrübesi sunuyor. Amerikan futbol temasını işleyen bu oyun içerisinde rakipleri darmaduman edebilir, onları alaşağı indirebilir ve hatta onların ortadan kaldırılmalarını bile sağlayabiliriz. Oyunda pek bir Hudut yok. Sporun öteki yüzünü bizlere sunan bu üretimde işler gittikçe daha Misli hale gelebiliyor.
 
Oyun içerisinde biz oyuncular olarak kendimize ilişkin bir grup kuracak ve bu kadro ile birlikte rakiplere karşı durmaya çalışacağız. Kuracağımız ekip içerisinde istediğimiz oyuncuyu alabilecek ve güçlendirebileceğiniz. 12 farklı ırkın yer aldığı bu oyunda her bir ırkın farklı görünüşleri ve özellikleri yer alacak. İstediğimiz ırktan oyuncuyu seçerek rakip ekipleri alt etmeye başlayabileceğiz.
 
Blood Bowl III, 23 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) çıkış yapacak. Ardından daha sonraki bir tarihte Switch konsolu için piyasaya sürülecek. 
 
Blood Bowl III genel nazar fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir