Uzay Temalı Nişancı Oyunu Boundary, Mart Ayında Gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 14, 2023 Yorum Yok

 
Surgical Scalpels tarafından biz oyunculara sunulacak olan Uzay temalı Fazla oyunculu nişancı aksiyon oyunu Boundary’nin Steam mağaza sayfası güncellendi. Güncellenen Steam sayfasında oyunun Mart 2023 çıkış yapacağı belirtiliyordu (Şu anda tekrardan bu bilgi kaldırılmış durumda).
 
Boundary, birinci olarak 2020 yılında çıkış yapacaktı 
 
 
 
Uzay temalı üretimin başlangıçta 2020 yılı içerisinde çıkış yapması planlanıyordu fakat geliştirici takım oyunu 2021 yazına kadar ertelemeye karar verdi. Daha sonra 2021 yılı da es geçildi ve artık oyun 2023’ün Mart ayında çıkması hedefleniyor.
 
Boundary, diğer Hasım varlıklara karşı çıkmamız gereken Uzay temalı Fazla oyunculu taktik birinci Şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Biz oyuncular bu imal içerisinde sıfır yer çekimi ile çatışmalara girebilecek ve Uzay atmosferini bu oyunda deneyimleyebileceğiz.
 
Oyun birinci yayınlandığı Vakit Çeşitli modlara sahip olacak. Bu modlar arasında Free For All, Kadrolu Mevt Maçı, Tesis Ele Geçirme ve Orbital Purge modu yer alacak. Boundary ayrıca PC’de gerçek vakitli Işın İzleme efektlerine sahip olacak.
 
Oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir