Assassin’s Creed Mirage ile Seri Köklerine Geri Dönecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 14, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal tarafından oyunculara sunulacak olan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Mirage, serinin köklerine gitmeye hazırlanıyor. Oyunun yaratıcı direktör Stephane Boudon, Games Radar ile yaptığı bir röportajda Mirage’ın nasıl eski oyunlardan ilham aldığını detaylarıyla açıklıyor.
 
Assassin’s Creed Mirage, eski oyunlarda yer Meydan ögelere sahip olacak
 
 
 
Hayran Geri bildirimlerinin önemsendiği belirtilen bir imal olarak karşımıza çıkacak olan Assassin’s Creed Mirage daha Varlıklı ve dinamik bir dünyayı içerisinde barındıracak. Yaratıcı direktör Boudon’a nazaran Mirage ile seri köklerine Geri dönecek. 
 
Boudon, Mirage ile eski oyunların karşılaştırmasını da yaptı ve hangi ögelerin bu oyunda yer alacağını açıkladı. Bu doğrultuda şunları söyledi: “Assassin’s Creed Mirage’da yer Meydan kalabalıklar için daha sistematik bir yaklaşım benimsedik. AC 2’de NPC’lerin kendi bölgelerinde ve muhakkak yerlerde gruplanmaları o Devre için inanılmaz bir şeydi lakin artık bu durum biraz Yapay kalıyor. Biz de bu durumu elden geçirdik.”
 
Öte yandan Stephane Boudon eski AC oyunlarında yer Meydan duman bombaları ve fırlatma bıçakları üzere kimi zımnilik mekaniklerinin ve klasik araçların Çağdaş bir dokunuşla Geri döneceğini belirtti.
 
Assassin’s Creed Mirage’da, hem yanıt hem de eşitlik arayan bir sokak hırsızı Basim olarak oynayacağız. Bakalım bu imal bizlere neler sunacak. Çıkış yaptığı Vakit daima Birlikte göreceğiz. Siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Çıkmadan evvelki niyetlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir