Ritim Aksiyon Oyunu Rhythm Sprout’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 15, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı tinyBuild ve geliştirici SURT, ritim tabanlı aksiyon oyunu Rhythm Sprout’un 1 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için 14.99 dolarlık bir fiyatla çıkış yapacağını duyurdu. Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Lehçe, Norveççe, Japonca, Korece ve Kolaylaştırılmış Çince lisan seçeneklerini destekleyecek.
 
Hikaye moduna sahip ritim tabanlı aksiyon oyunu
 
 
 
Rhythm Sprout, kendine has Özgün müziklere sahip bir üretim olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde farklı biçimde bir hikaye modu ve Çeşitli kademelere sahip ritim sekansları yer alıyor. Oyun içerisinde ritme ayak uydurmak büsbütün bizim işimiz olacak. Rhythm Sprout oyununda ritme nazaran savaşmak ve devinim etmek Temel gaye.
 
Renkli karakterlere ve dünyaya sahip bu oyunda el üretimi kısımlar yer alıyor. Her kısmın ihtimamla geliştirildiğini belirten grup, her müzik bir modülünü bir hikaye ile bağdaştırmaya çalışıyor. Oyun içerisinde Türlü kısımlar yer alıyor ve bu kısımların zorluk düzeyleri ve içerikleri farklılık gösteriyor.
 
– Steam sayfası
 
Rhythm Sprout çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir