Switch Oyunu Puzzle Bobble Everybubble’a Yeni Mod Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 15, 2023 Yorum Yok

 
Bulmaca macera oyunu Puzzle Bobble Everybubble için yeni bir mod geliyor. Space Invaders’ın 45. Yıl dönümüne Özel olarak oyuna iç olacak bu mod co-op bir mod olacak ve ismi ise Puzzle Bobble vs. Space Invaders. Grup, “Space Invaders’ın 45. Yıl dönümünü kutlamak için Space Invaders ve Puzzle Bobble Amel birliğini içeren yeni bir içeriği duyuruyoruz” tabirlerini kullandı.
 
Bulmaca macera oyunu için yeni mod Amel birliğini destekliyor 
 
 
 
Puzzle Bobble vs. Space Invaders isimli bu modda oyuncular, birebir renkteki üç yahut daha Çok baloncuğu birbiri üzerine atacak ve baloncuklarla kaplı istilacıları yok etmeye çalışacak. Baloncuklar sadece aşağıdan üste hakikat ateşlenebilecek. Bunun yanı Dizi oyuncular üstten üzerine gelen taarruzlardan kaçmak için karakterlerini sola ve sağa devinim ettirmek zorunda kalacak. Bu modda en Çok dört oyuncu Birlikte oynayabilecek.
 
Öte yandan TAITO grubu, modun birinci oyun içi imgelerini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Oyun içi manzaraları YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.
 
Puzzle Bobble Everybubble! bu baharda Switch konsolları için çıkış yapacak. 
 
Moddan görüntüler 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir