Boks Oyunu Undisputed, 31 Ocak’ta Erken Erişim Olarak Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 14, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı PLAION ve geliştirici Steel City Interactive, boks – spor oyunu Undisputed’ın 31 Ocak’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanacağını duyurdu. Oyunun erken erişim sürümü hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları, 50’den Çok boksörden oluşan Ira takımını ve ortalarından seçim yapabileceğiniz yedi arenayı içerisinde barındıracak.
 
Erken erişim sürümünde yeni özellikler de oyuna iç edilecek 
 
 
 
Undisputed’ın erken erişim sürümü oyuncu Geri bildirimleriyle şekillenecek ve tam sürümde yer alacak içerikler bu süreçte oyuna iç edilecek. Oyunun öteki özellikleri yani meslek modu, boksör yaratma araçları, yeni boksörler, yeni arenalar, yeni modlar ve özellikler Erken Erişim sürümü boyunca tanıtılacak ve iç edilecek.
 
Undisputed, İlgi cazibeli görselliğiyle ön plana çıkmayı hedefliyor. Bunun yanı Dizi Ira animasyonları, dövüş mekanikleri ve derin strateji ögelerini da içerisinde barındırıyor. 60’ın üzerinde farklı yumruk tipinin yer alacağı bu oyunda hakem ve yorumcuların seslendirmeleri de bulunacak. Oyundaki emelimiz ise boks dünyasına ismimizi altın harflerle yazdırmak olacak.
 
Undisputed erken erişim fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir