Roguelike Aksiyon Oyunu Blade Assault’un Konsol Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 14, 2023 Yorum Yok

 
Başlangıçta 30 Eylül 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan yandan kaydırmalı (side scrolling) aksiyon roguelike platform oyunu Blade Assault’un konsol sürümleri 31 Mart’ta geliyor. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch konsollarına çıkış yapacak.
 
Oyunun PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümleri hem fizikî olarak hem de dijital olarak satışa sunulacak. Oyun için ön sipariş veren kullanıcılar, stoklarla sonlu bir kartpostal ve çıkartma sayfası içeren Launch Edition’a sahip olacak. 
 
Aksiyon platform oyunu birinci olarak PC’ye geldi
 
 
 
Blade Assault, 7 Haziran 2021’de başlayan Erken Erişim sürecinin akabinde birinci olarak 17 Ocak 2022’de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Artık ise bu imal hem yeni nesil konsollara hem de diğer konsollara çıkışını yapmaya hazırlanıyor.
 
Blade Assault, ilim kurgu dünyasında geçen piksel grafiklere sahip bir 2D aksiyon rogue-like platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Undercity’nin direniş gücünün bir kesimi olarak Esperanza’nın yozlaşmış ordusuna karşı savaşacağımız bu oyunda Çeşitli aksiyon ve dövüş ögeleri yer alacak.
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir