Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse – Geliştirici Yorumlu Oynanış Videosu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 14, 2023 Yorum Yok

 
Koei Tecmo tarafından oyunculara sunulacak olan hayatta kalma dehşet oyunu Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse için geliştirici yorumlu oynanış görüntüsü yayınlandı. Remastered (yeniden düzenlenmiş) sürüm olan bu üretimin yeni videosunda orijinal sürümün direktörü Makoto Shibata yer alıyor. Direktör oyunun Rogetsu Hall isimli kısmı oynuyor ve bu esnada bizlere oyunu yorumluyor.
 
2008’de çıkış yapan oyunun tekrar düzenlenmiş sürümü geliyor
 
 
 
İlk olarak 31 Temmuz 2008’de Japonya’da Wii için piyasaya sürülen bu üretimin yine düzenlenmiş sürümü dünya çapında 9 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Korku macera oyunu Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse’in dünya çapında hem standart hem de Digital Deluxe Sürümleri oyunculara sunulacak. Digital Deluxe, indirilebilir içerik “Rogetsu Adası – Akşam Yemeği Partisi Kostüm Seti”ni ve Özgün sinema müziğine sahip bir dijital sanat kitabını içerecek.  
 
Oyunun konusu 
 
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, Japonya’nın güneyindeki bir ada olan Rogetsu Adası’ndaki bir şenlikte beş kızın gizemli bir biçimde ortadan kaybolmasından on Yıl sonrasını mevzu alıyor. 
 
Geliştirici yorumlu oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir