UE5 yapımı battle royale oyunu Off The Grid için aksiyon dolu sinematik video yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 07, 2023 Yorum Yok

 
Gunzilla Games tarafından geliştirilen Unreal Engine 5 üretimi üçüncü Şahıs nişancı Battle Royale oyunu Off The Grid için 9 dakikalık bir sinematik görüntü yayınlandı. Sinematik görüntü oyunun Temel atmosferini, Cenk ortamını, karakterlerini ve daha fazlasını bizlere aktarıyor. Sinematik bir sekans olduğundan Dolayı manzaralar ve animasyonlar epeyce gerçekçi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Oyun geçtiğimiz sene duyuruldu
 
 
 
Battle royale oyunu Off The Grid geçtiğimizi yılın mayıs ayı içerisinde duyuruldu. Oyun PvP savaşlarını, 150 oyuncuyla birlikte iştirak sağlanan oyun modunu ve PvE içeriğini destekleyecek. PvE moduyla birlikte Türlü hikaye vazifeleri yapılabilecek ve bu vazifelerin ardından birçok Ödül elde edilebilecek.
 
Belirtilene göre oyuncular hikaye misyonlarında Türlü seçimler yapabilecek ve bu seçimler oynanışı etkileyecek. Oyuncular bu kısımda öykünün nasıl ortaya çıkacağını ve sonlanacağını kendileri belirleyebilecek.
 
Oyunun şu anda rastgele bir çıkış tarihi bulunmuyor. Hasebiyle oyun şu anda geliştirilme kademesinde yer alıyor ve yeni ayrıntıları gruptan bekliyoruz. Dikkat çeken sinematik fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
Off The Grid sinematik video 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir