Redfall oyuncu sayısının düşmesini durduramıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 07, 2023 Yorum Yok

 
Dishonored, Prey ve daha Çok Aka çaplı oyunların geliştiricisi Arkane Austin tarafından geliştirilen Redfall, 2 Mayıs tarihinde çıkış yaptı ve oyuncular tarafından Aka reaksiyon gördü. Tenkitlerin odağında kalan co-op Aleni dünya nişancı aksiyon oyunu şu anda Fazla sayıda karışık ve Olumsuz incelemeye sahip.
 
Redfall, Metacritic’te epey düşük medya ve kullanıcı puanlarıyla karşımıza çıkıyor. Xbox platformunda 59 PC platformunda 56 skora sahip. Oyun bu Kötü gidişatı bu etapta durduramıyor ve Daimi olarak düşüş yaşamaya devam ediyor.
 
Redfall eleştirilmeye devam ediliyor
 
 
 
SteamDB’den alınan nihayet bilgilere nazaran Redfall çıkışından bu yana yüzde 70’ten Çok oyuncu bazında düşüşler yaşıyor. Oyun hem Xbox’ta hem de Game Pass’te de var olsa da bu kadar Fazla düşüş yaşadığını görmek grupların beklediği bir şey değildi. Bethesda, Arkane Austin yahut Xbox tarafı oyunun bu türlü bir duruma gelmesini beklemiyordu.
 
Öte yandan geçtiğimiz Perşembe günü Kinda Funny podcasti’nde konuşan Xbox işvereni Phil Spencer’da Redfall’ın çıkışından şad olmadığını itiraf etti. Bu kapsamda “hayal kırıklığına uğradığını ve üzgün olduğunu” belirtti.
 
Peki siz Redfall hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir