Ubisoft, ücretsiz çok oyunculu fps oyunu XDefiant için kapalı beta testi başlatacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 03, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft sızıntılarıyla ön plana çıkan Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından bildirilene nazaran yakında oynaması fiyatsız birinci Şahıs arena tabanlı nişancı oyunu Xdefiant için kapalı beta testi gerçekleştirilecek. 13 Nisan’da başlayacak olan bu kapalı beta testinin yaklaşık 10 gün sürmesi bekleniyor.
 
Beklediğiniz oyun mu?
 
 
 
Ubisoft şu anda birçok proje geliştiriyor ve fiyatsız Fazla oyunculu birinci Şahıs nişancı oyunu XDefiant’ı da unutmuyor. Geliştirilmesi devam eden üretim Mart 2022’de İsim değişikliğine uğradı ve başındaki Tom Clancy ibaresi kaldırıldı. Böylelikle XDefiant olarak yine isimlendirildi.
 
XDefiant temelde Far Cry, Splinter Cell,  The Division, Watch Dogs ve daha Çok Ubisoft serisinden karakterler içeriyor. Ubisoft’un San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilen bu imal fiyatsız bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. ek olarak San Francisco stüdyosu, daha Evvel Call of Duty: Çağdaş Warfare stüdyosu Infinity Ward’da birebir konumda bulunan yönetici üretimci Mark Rubin tarafından yönetiliyor.
 
Oyunun ne Vakit çıkış yapacağı bilinmiyor fakat Ubisoft’un bu oyununu bekliyor musunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir