Sifu, Steam’de 50 bin satışa ulaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Kepler Interactive ve geliştirici Sloclap, üçüncü Şahıs aksiyon dövüş oyunu Sifu’nun 31 Mart prestijiyle Steam’de 50.000 adet sattığını duyurdu. Sifu birinci olarak 8 Şubat 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya sürüldü. Steam sürümü, Xbox Series X|S ve Xbox One ile Birlikte 28 Mart tarihinde geldi. 
 
Oyunun Steam sürümü güncelleme ile birlikte yayınlandı
 
 
 
28 Mart’ta Steam’e çıkış yapan Sifu, Arenas güncellemesi ile birlikte kullanıcılara sunuldu. Bu güncelleme ekstradan 10 saate kadar oynanış mühleti sağlayan beş oyun modunu içeriyor. Oyun modu dışında yeni pozisyonlar ve 45 yeni gayret içeriği de Arenas güncellemesi içerisinde yer alıyor. 
 
Sifu şu anda Steam’de yüzde 10 indirimle 260,10 TL’den satışta. Deluxe sürümü ise 379,89 TL. Deluxe sürümü içerisinde anne oyun, The art of Sifu çizim kitabı, Howie Lee imzalı Özgün oyun müzikleri, şık ve lüks kıyafetler ve Fotoğraf Modu Sinematik Paketi yer alyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir