Diablo 4’ün Xbox Series X paketi duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 03, 2023 Yorum Yok

 
Yakın vakitte ortaya çıkan bir sızıntının akabinde Microsoft ve Blizzard Entertainment, aksiyon rol yapma macera oyunu Diablo IV için Xbox Series X paketini duyurdu. Duyurulan paket 6 Haziran’da 55 dolardan çıkış yapacak. Paket içerisinde Xbox Series X|S ve Xbox One için Diablo IV oyunu, Caparison of Faith Mount zırhına sahip binek ve öteki oyun içi bonuslar yer alacak. Öğelere erişmek için Battle.net hesabı gerekiyor.
 
Diablo 4 Haziran’da geliyor
 
 
 
Diablo IV, Diablo III’teki olaylardan uzun yıllar sonra; hem High Heavens hem de Burning Hells’in hareketlerinin milyonlarca insanın canına mal olmasının akabinde gerçekleşiyor. Oluşan Güç boşluğuyla Bir arada efsanevi bir İsim tekrar ortaya çıkıyor. 
 
Diablo IV, 6 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak. Aleni betasıyla birlikte ağır İlgi gören üretim, Fazla beklenen oyunlar ortasında yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir