oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Sıra tabanlı taktik oyunu Redemption Reapers’ın PS5 sürümü duyuruldu

Sıra tabanlı taktik oyunu Redemption Reapers’ın PS5 sürümü duyuruldu

admin admin -
27 0

 
Yayıncı Binary Haze Interactive ve geliştirici Adglobe, strateji rol yapma oyunu Redemption Reapers’ın PlayStation 5 sürümünü duyurdu. Oyunun PlayStation 4 sürümüne sahip olan kullanıcılar PS5 sürümüne fiyatsız olarak yükseltebilecek. PS5 sürümünün yanı Dizi fizikî sürümler de Nisan sonundan Temmuz başına ertelendi.
 
Sıra tabanlı taktik rol yapma deneyimi
 
 
 
Karanlık bir atmosferi bulunan bu imal içerisinde tehlikelerle dolu bir dünyaya atılıyor, burada grubumuzu toplayarak bu tehlikeleri alt etmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde hem strateji hem de rol yapma ögeleri bulunuyor. Bu kapsamda grubumuzla rakiplere karşı Türlü stratejiler yapacak ve farklı silahları takıma iç edebiliyoruz. Bu silahları ve eşyaları da geliştirebiliyor ve yükseltebiliyoruz. 
 
Redemption Reapers, şu anda Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için dijital olarak mevcut. Oyunun Steam fiyatı 650,99 TL. Ayrıyeten genel olarak kullanıcı incelemeleri karışık durumda.
 
Öte yandan oyuna yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile oyun istikrarı yine ayarlandı, kolay mod eklendi, Yeni Oyun+ eklendi, kullanıcı arayüzünde değişikliklere gidildi ve daha fazlası oyuna iç oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir