Ubisoft Toronto ekibi yeni Far Cry oyunu için Ubisoft Montreal’e katılıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 08, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft Montreal tarafından yayınlanan yeni Amel ilanlarına nazaran stüdyonun Far Cry serisinin yeni oyununun geliştirilmesine Yardımcı olduğu ortaya çıkardı. Daha Evvel farklı bir proje üzerinde çalıştığı bildirilen Montreal takımı artık yeni Far Cry için Ubisoft Montreal stüdyosuna iç oldu.
 
İki farklı Far Cry oyunu geliştiriliyor 
 
 
 
Ocak 2023’te Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan rapora nazaran Ubisoft’un iki yeni Far Cry projesi üzerinde çalıştığı bildirildi. Project Blackbird olarak isimlendirilen birinci proje Far Cry’ın bir sonraki anne oyunu olarak karşımıza çıkacak. Project Maverick olarak isimlendirilen ikinci proje ise Fazla oyunculu bir tecrübesi bizlere sunacak.
 
Her iki oyunun daha Evvel Biricik bir proje kapsamında geliştirildiği biliniyordu. Lakin ortaya çıkan kaynaklara nazaran iki başka Far Cry oyunu geliyor diyebiliriz. öbür taraftan Ubisft’un birçok stüdyosu yer alıyor ve her stüdyo farklı projeler üzerine ağırlaşıyor. 
Peki siz yeni Far Cry oyunundan neler bekliyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir