EA Sports FC 24 Ultimate Team’de ilk kez kadın oyuncuların yer alacağı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 08, 2023 Yorum Yok

 
Futbol serisi EA Sports FC Ultimate Team’de birinci Kez bayan oyuncuların yer alacağı tez edildi. Bu iddia FIFA 23 duyurulmadan Evvel Ultimate Team’e istikbal olan içerikleri sızdıran Twitter kullanıcısı FUT Sheriff tarafından ortaya atıldı.
 
Gönderide Türlü ayrıntılar yer alıyor
 
 
 
FUT Sheriff tarafından paylaşılan gönderiye göre kadın oyuncular Ultimate Team’e iç olacak ve Aka olasılıkla oyuncular hem erkek hem de bayan oyunculardan oluşan ekiplerle (karma takım) birlikte oynayabilecek. FIFA her ne kadar birkaç yıldır bayan oyunculara yer vermiş ve FIFA 23’e bu yılın başlarında daha Çok bayan futbolu içeriğini getirmiş olsa da bayan oyuncular oyunun en tanınan modu olan Ultimate Team’de bu vakte kadar yer almadı.
 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde EA Sports FC logosu açıklandı ve daha Çok ayrıntının Temmuz ayında geleceği aktarıldı. EA Sports FC, FIFA ile paydaşlığın sona ermesinin akabinde Electronic Arts’ın birinci futbol oyunu oldu.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir