EA tarafından yayınlanacak nişancı oyunu Immortals of Aveum’ın çıkış tarihi sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 08, 2023 Yorum Yok

 
Ascendant Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan Biricik oyunculu birinci Şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum’un çıkış tarihi görünüşe nazaran sızdırılmış durumda. Aralık ayında The Game Awards etkinliğinde duyurulan Immortals of Aveum, Ascendant grubunun EA Originals etiketi altında piyasaya süreceği birinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
Immortals of Aveum’ın çıkış tarihi sızdırıldı
 
 
 
Daha Evvel yayınlanan tanıtım fragmanı oyunun 2023 yılı içerisinde piyasaya sürüleceğini doğrularken, nihayet derece muteber sızıntılarla ön plana çıkan Twitter kullanıcısı billbil-kun, Immortals of Aveum’ın 20 Temmuz’da çıkış yapacağını argüman etti. 
 
Unreal Engine 5 ile geliştirilen Immortals of Aveum’ın PS5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Birçok platforma istikbal olan imal birinci Şahıs nişancı ögelerinin yanı Dizi büyü-sihir mekaniklerini de bizlere sunmayı hedefliyor.
 

 

 
Göz atmak isterseniz tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir