Birinci şahıs taktik nişancı oyunu Six Days in Fallujah için oynanış videoları yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 08, 2023 Yorum Yok

 
Victura ve Highwire Games takımları tarafından biz oyunculara sunulacak olan grup tabanlı birinci Şahıs nişancı oyunu Six Days in Fallujah için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Yeni oynanış manzaraları alfa öncesi sürüme ilişkin olduğundan üst seviye bir oynanış sekansı beklemeyin. Bu görüntüler içerisinde Türlü yanlışlar ve eksikler bulabilirsiniz.
 
Operasyonlara katılacağınız bir deneyim
 
 
 
Yayınlanan yeni oynanış imajlarıyla birlikte oyunun grafik açısından tatmin edici bir tecrübesi bizlere sunacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar bu manzaralar alfa öncesi sürüme ilişkin olsa da tam sürümde animasyonlar, çatışma anları ve atmosfer daha da gelişmiş bir formda karşımıza çıkacaktır. Yine de yayınlanan görüntüler birtakım animasyon sıkıntılarının olduğunu görebiliyoruz.
 
Six Days in Fallujah, 2004’teki İkinci Felluce Savaşı’ndan gerçek öyküleri bizlere aktarmayı hedefliyor. Birinci Şahıs bir taktik askeri nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak olan bu imal birinci olarak 2009 yılında duyuruldu ve uzun bir müddettir sessizliğe bürünmüştü. Bu sessizlik alfa öncesi manzaralar ile bozuldu.
 
Bakalım bu sefer geliştirici grup oyunu tamamlayabilecek mi.. ek olarak oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Alfa öncesi oynanış görüntüleri
 
#1 
 
 
#2 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir