Ubisoft oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor! Riders Republic 8 Haziran’da Steam’de!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 09, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanan Riders Republic daha Evvel birçok platforma çıkışını yaptı. Spor temalı yarış oyunu artık ise Steam’e gelmeye hazırlanıyor.
 
Oyun 2021 yılında PlayStation 4, PlayStation 5, Epic Games üzerinden PC, Xbox One, Xbox Series ve hizmeti kapatılan Stadia’ya çıkış yapmıştı. Artık ise Steam üzerinden PC platformuna çıkış yapmaya hazırlanıyor ve Steam’e avaş yavaş Ubisoft oyunlara gelmeye devam ediyor. Daha evvelki süreçte Assassin’s Creed Vallhala ve birçok üzere Ubisoft oyununun Steam’e gelişini gördük. Artık ise bu oyunlara bir yenisi daha ekleniyor ve bu oyunu da kısa müddet içerisinde bu platformda göreceğiz.
 
Birçok spor kolu oyunda yer alıyor 
 
 
 
Riders Republic genel prestijiyle Fazla oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındırıyor ve bu Bina ile birlikte bizleri birçok spor kolu bekliyor diyebiliriz. Oyun içerisinde devasa Fazla oyunculu bir yapıyla birlikte öbür oyuncularla karşılaşmalara katılabiliyor, buralarda farklı farklı spor kısımlarını deneyimleyebiliyor ve kazanmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Oyun içerisinde bir yandan bisiklet sürerken öteki yandan kayak yapabiliyor daha sonra karlı bölgelere giderek snowboard yapabiliyor ve atlayış tulumlarımızı sırtımızı alarak buralardan atlayabiliyoruz.
 
Birçok spor kısmında bünyesinde barındıran ve çevrimiçi rekabetçi bir yapıyı bizlere aktaran bu üretim içerisinde elbette yanımıza arkadaşlarımıza Davet edebiliyor ve arkadaşlarınızla birlikte karşılaşmalara katılabiliyor ve Aleni dünya içerisinde diğer turnuvalara iştirak sağlayabiliyoruz. Oyun içerisinde tıpkı anda 50’den Çok oyuncu katılabiliyor ve çevrimiçi olarak bu karşılaşmalarda yer bulabiliyor. Oyunculara karşı uğraş edebileceğimiz ve onlara karşı kendimizi savunabileceğimiz bu imal içerisinde girdiğimiz her karşılaşmadan galip ayrılmaya çalışıyor ve bunun ardından de ismimizi üst sıralara yerleştirmeye başlıyoruz. Ne kadar Fazla yarış kazanırsak o kadar Fazla ismimizi duyurabiliyor ve skor tablolarında daha üst sıralarda bulunabiliyoruz.
 
Birçok Faaliyet oyunculara sunuluyor 
 
 
 
Oyun içerisinde öteki taraftan günlük, haftalık ve öbür Vakit dilimlerinde farklı farklı etkinlikler ve turnuvalar düzenleniyor, bu turnuvalara iştirak sağlayabiliyor ve bu turnuvalardan galiba ayrıldığımız Vakit Aka mükafatların sahibi olabiliyoruz. Farklı spor kollarında ustalaşabileceğimiz bu imal içerisinde farklı farklı bölgelere adım atabiliyor ve bu bölgelerin aslında yapılarını aklımızda tutmaya ve ezberlemeye çalışıyoruz. Buralarda Daimi olarak karşılaşmalara girerek oranın yapısını öğrenebiliyor ve nerede / hangi atılım yapmamız gerektiğini aslında aklımıza kazıyabiliyoruz. Bu sayede bu yarışları kazanabiliyor ve yanlışsız atakları gerçek vakitte yapma bahtımız artıyor.
 
Sponsorluk sistemi bulunuyor 
 
Oyunda öteki taraftan bu karşılaşmalara katılırken Çeşitli sponsorluklar da elde edebiliyor ve yüksek yararlı sponsorluklar elde ettiğimiz vakitte hem ismimizi daha güzel duyurmak ismine Çeşitli atılımlar yapabiliyor hem de bu sayede daha yüksek çıkarlı karşılaşmalara iştirak sağlayabiliyoruz. Bu sponsorluklar sayesinde Çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahip olabiliyor ve ardından de farklı usulümüzü oyun içerisinde diğer oyunculara karşı yansıtabiliyoruz. Her şeyimizi ortaya koyabildiğimiz ve yansıtabildiğimiz bu imal içerisinde oyunun mekaniklerine alışmak epey Ehemmiyet arz ediyor. Zira oyunun kendine ilişkin sürüş dinamikleri ve yapısı yer alıyor ve bu yapıya alışmak her oyuncu için kıymetli hale geliyor.
 
Açık dünya içerisinde istediğiniz spor kısmına iştirak sağlayabiliyorsunuz 
 
 
 
Devasa Fazla oyunculu bu imal içerisinde kendimizi Aleni dünya içerisinde farklı spor kollarına geçiş yaparken bulabiliyor ve buralarda farklı karşılaşmalara iştirak sağlayabiliyoruz. Aleni dünya içerisinde diğer arkadaşlarımızı yanımıza çağırabiliyor, buralarda Çeşitli etkinlikler düzenleyebiliyor ve farklı yarışlara dalış yapabiliyoruz. Buralarda Yine üstte bahsettiğim üzere bisiklet yarışlarına katılabiliyor, karlı bölgelere giderek snowboard yapabiliyor ve daha fazlasını oyun içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Hangi spor koluna geçiş yapmak istiyorsanız onun misyonunu Aleni dünya içerisinde alabiliyor ve ona iştirak sağlayabiliyorsunuz.
 
Steam’e gelişiyle muhakkak bir mühlet indirim olabilir 
 
Oyun genel prestijiyle bizlere eğlenceli bir tecrübenin kapılarını aralıyor ve yakın vakitte da Steam platformunda uzunluk göstermeye hazırlanıyor. Oyunun şu anda Epic Games sayfası üzerinde fiyatı 699 Türk lirası. Bu fiyatın sSeam’de de uygulanacağını öngörebilir ve iddia edebiliriz. Fakat kimi durumlarda küçük tefek aşağı yahut üst yanlışsız çekilmeler yaşanabiliyor. Steam’e gelişi ile birlikte oyunun bir müddet indirimde olacağını da düşünüyorum. Münasebetiyle indirimli bir halde oyunu Steam üzerinden alabilir ve bunu kütüphanemize ekleyebiliriz.
 
Yarışlarda akrobasi hareketleri sergileyebiliyoruz 
 
 
 
Birçok yarış koluna iştirak sağlayabildiğimiz bu imal içerisinde elbette yalnızca düz bir formda yarışmak yerine Çeşitli akrobasi hareketleri yapabilir ve bu akrabasi hareketleri üzerinde ustalaşabiliriz. Bir yandan karakterimizi Denetim ederken diğer yandan ise aracımızı Denetim ettiğimiz bu üretim içerisinde farklı hareketleri yapmak için Alışılmış ki aşikâr oranda zamanlamayı tutturmak ve aşikâr açılarda olmamız gerekir. Bunları yapmak için de oyun içerisinde biraz vakit geçirmek ve bu kısımlarda nasıl ve ne yapılacağını bilmemiz gerekir.
 
Oyunda farklı bölgeler yer alıyor 
Hızlı tempolu yarışlara katılabileceğimiz bu imal içerisinde farklı bölgeler, kanyonlar, Ulusal parklar ve daha fazlası bizleri bekliyor. Bu bölgelerin Natürel ki her birinin yapısı kendine mahsus olarak karşımıza çıkıyor ve buraların teması, havası ve atmosferi büsbütün değişiklik gösteriyor. Oyun içerisinde bu bölgelerde ilerleyebiliyor ve istediğimiz üzere gezip keşfedebiliyoruz. Bir yandan Aleni dünya içerisinde kendimizi gezerken bulabilirken diğer yandan ise bu bölgelerde Türlü yarışlara katılabiliyor ve birçok mükafatın sahibi olabiliyoruz.
 
Özelleştirme seçenekleri ile kendi üslubumuzu diğer oyunculara yansıtabiliyoruz 
 
 
Riders Republic içerisinde Çeşitli özelleştirme seçenekleri de yer alıyor ve kostümden bisiklet üslubuna kadar birçok noktaya dokunabiliyor ve kendi usulümüzü öteki oyunculara yansıtabiliyoruz. Oyun içerisinde kimi fiyatlı paketleri alarak da bu içeriklere erişebiliyor ve Türlü özelleştirmeler sayesinde farklı stillere bürünebiliyoruz. Oyunda bu şekil özelleştirme sisteminin olması Olağan ki oyuncuların dikkatini çeken noktalardan biri. Hasebiyle oyun içerisinde bu özelleştirmeleri görebiliyor ve karakterimizi nasıl bir yapıya sahip olduğunu deneyimleyebiliyoruz. Oyun içerisinde bunları görmek için üçüncü Şahıs bir kamera açısıyla bakabiliyor ve bunun dışında da yarışlarda birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte ilerleyebiliyoruz. Yani oyun içerisinde hem birinci Şahıs hem de üçüncü Şahıs bir kamera nazar açısı yer alıyor.
Oyun 8 Haziran tarihinde Steam platformuna gelmeye hazırlanıyor ve bu süreçte oyunu Dilek listenize ekleyebilirsiniz ve oyunu Steam’e geldiğinden haberdar olabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasını inceleyecek olursak burada başarımların olmayacağını ve birçok oyunda da bu biçim başarımların yer almadığını görebiliyoruz. Yakın vakitte Steam’e eklenen Ubisoft oyunları içerisinde Steam başarımları ne yazık ki yer almıyor ve bu muvaffakiyetleri elde edemiyoruz. Bu başarımları konusunda takıntılı olan oyuncular ne yazık ki bu oyunlardan pek bir tecrübe elde edemiyor ve beklentileri de ne yazık ki boşa çıkmış oluyor. Bu oyunda da Steam başarımlarının olmayacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir