The King of Fighters XV için yeni karakter geliyor: Sylvie Paula Paula

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 09, 2023 Yorum Yok

 
SNK takımı tarafından oyunculara sunulan dövüş aksiyon oyunu King of Fighters XV için yeni bir Ira geliyor. DLC  karakteri olarak karşımıza çıkacak Sylvie Paula Paula 16 Mayıs’ta oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Karakterin bir bonus kostümün de iç bu DLC’ye iç edilmesi planlanıyor.
 
Uzak şark stili dövüş aksiyon tecrübesi sunuyor
 
 
 
Şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için var olan The King of Fighters XV bizlere Irak şark üslubuyla dövüş aksiyon tecrübesi sunuyor. Oyunda öbür dövüş oyunlarında olduğu üzere farklı karakterlerin denetimini elimize alabiliyor ve öteki oyuncularla kapışabiliyoruz.
 
Oyunda her karakterin kendine Özel kostümleri, animasyonları ve hünerleri bulunuyor. Bu karakterler üzerinde ustalaşmak için oyunda bir süre vakit geçirmemiz gerekiyor. Her karakterin kendine ilişkin kombolarıyla birlikte rakip oyunculara aman vermemeye çalışıyor ve bu kapsamda uğraşlardan galip ayrılmak için atılımlar yapıyoruz.
 
Oyunun Steam ve Epic Games üzerinde fiyatı 400,00 TL, Playstation mağazasında indirimli olarak 211,60 TL, Xbox mağazasında da indirimli bir halde 132 TL.
 
The King of Fighters XV – Sylvie Paula Paula karakter fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir