oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. PlayStation için yeni bir program duyuruldu! India Hero Project ile geliştiriciler desteklenecek!

PlayStation için yeni bir program duyuruldu! India Hero Project ile geliştiriciler desteklenecek!

admin admin -
13 0

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation markası için India Hero Project isimli yeni bir programı duyurdu. Programın gayesi istikbal vadeden Lokal geliştiricileri bulmak, onları desteklemek ve dünya çapındaki oyuncu topluluklarına zorlayıcı oyun tecrübelerini sunmak.
 
Bölgesel bir program olacak
 
 
 
Sony Interactive Entertainment Hindistan pazar stratejisi yöneticisi Radhika Thakur bu program hakkında şunları aktardı: “PlayStation’ın oyun oynamak için en güzel yer olmaya devam etmesini sağlamaya yönelik çalışmalar yapmak için buradayız. Gelişen ve ilerleyecen seyahatimizin bir kesimi olarak dünya çapında yeni ve Çeşitli geliştiricilere takviye sağlamak için  India Hero Project isimli programı duyuruyoruz. Bu program bölgesel olarak  hizmet verecek ve bu kapsamda birçok proje desteklenecek. Bu proje ile Hindistan oyun pazarına olan inancımız tazelenecek.”
 
PlayStation China Hero Project’in öteki bir kesimi olan Hindistan programı ile yeni projelere imza atılacak ve desteklenecek. Daha evvelki Çin programında F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, ANNO: Mutationem, Boundary, EVOTINCTION, Lost Soul Aside, Convallaria, ve AI-LIMIT üzere oyunlara takviye sağlandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir