Ubisoft, Assassin’s Creed serisi üzerinde çalışanların sayısını arttırıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 17, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Assassin’s Creed serisi esaslı bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Grubun en Değerli serileri ortasında yer alan Assassin’s Creed için Ubisoft, yeni bir atılım yaparak bu seri üzerinde çalışan geliştiricilerin sayısını arttırmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda yeni Assassin’s Creed oyunlarına daha Çok Ehemmiyet verilmesi planlanıyor.
 
Ubisoft yoğunluğu Assassin’s Creed tarafına çeviriyor
 
 
 
Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Ubisoft yarar daveti esnasında CEO Yves Guillemot, şirketin Assassin’s Creed takımını büyütmek için Çeşitli atılımlar yapmaya hazırlandıklarını aktardı. Bu kapsamda şirket içindeki çalışanları değiştireceğini ve geliştirme tarafının Assassin’s Creed’e daha Çok kayacağını açıkladı. 
 
Guillemot ek olarak “Elimizdeki kaynaklar kademeli olarak yine elden geçirilecek ve düzenlenecek. Bunun bir modülü olarak da Assassin’s Creed markası üzerinde çalışan şahısların sayısını önümüzdeki yıllarda yüzde 40 oranında arttıracağız” tabirlerini kullandı.
 
Şu anda Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi üzerinde çalışan yaklaşık 2.000 geliştiricisi bulunuyor. Bu sayı Ubisoft’taki var 20.000 çalışanın yüzde 10’unu oluşturuyor. genel çalışan sayısı nihayet birkaç yıldır ofislerin kapanması ve tekrar yapılanması nedeniyle düşüş yaşıyor. 
 
Guillemot tarafından bildirildiği üzere Ubisoft, Assassin’s Creed serisi üzerinde çalışanları yüzde 40 oranında arttırmayı planlıyor. Bu plan doğrultusunda ilerleyen vakitlerde sırf seri üzerinde yaklaşık 2.800 çalışan olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir