oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Overwatch 2 oyuncularına kötü haber! PvE modu iptal edildi

Overwatch 2 oyuncularına kötü haber! PvE modu iptal edildi

admin admin -
7 0

 
Blizzard tarafından oyunculara sunulan ve 2016 yılında çıkış yapan nişancı oyunu Overwatch’ın devamı olan Overwatch 2 için geliştirilen PvE modu iptal edildi. Oyuncuların etrafa karşı çaba edebileceği bu mod geldiğimiz noktada resmi olarak rafa kaldırıldı.
 
PvE modu oyuncular tarafından bekleniyordu
 
 
 
Açıklama geçtiğimiz gün Twitch üzerinde gerçekleştirilen bir geliştirici yayını sırasında yapıldı. Bu yayın esnasında yönetici üretimci Jared Neuss, oyun için ileriye dönük planlardan bahsetti. Bu kapsamda şunları aktardı:
 
“PvE modundaki gelişmeler umduğumuz üzere olmadı. Grup geliştirme sürecinde bir sürü İlgi cazibeli içerik oluşturdu. Nitekim heyecan verici ve kusursuz vazifeler derlendi. Dövüşmesi Fazla eğlenceli olan yepisyeni düşmanlar ve yetenekler de bu moda iç edildi. Lakin ne yazık ki size sunabileceğiniz Blizzard kalitesinde bir tecrübe olmadı.” 
 
PvE modu Overwatch 2 ile birlikte Aka eklemelerden biri olarak duyuruldu. Birçok oyuncu bu mod için Aka beklentilere girdi ve birçok oyuncu için Overwatch’tan Overwatch 2’ye geçişin temeli modlarla birlikte olacaktı. Fakat geldiğimiz noktada bu mod iptal edildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir