Fan yapımı Call of Duty “SM2” projesi Activision tarafından iptal edildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 17, 2023 Yorum Yok

 
SM2 olarak bilinen fan üretimi Call of Duty projesinin Activision tarafından iptal edildiği bildirildi. Küçük bir Küme tarafından geliştirilen SM2 projesi Çağdaş Warfare 2 (2009) oyun motorunu kullanıyordu.
 
Proje geniş kapsamlı bir içeriğe sahip olacaktı 
 
 
 
SM2 projesi evvelki bütün Call of Duty oyunlarının bir karışımı olarak karşımıza çıkacaktı ve fiyatsız olarak piyasaya sürülecekti. Bu Gaye doğrultusunda geliştirilmeye başlanan proje geldiğimiz noktada Activision tarafından durduruldu. Bildirilene göre Activision projeyi büsbütün iptal etme kararı verdi.
 
Bu İzah Twitter kullanıcısı sm² tarafından bir gönderiyle yapıldı. nihayet iki yıldır dayanak verenlere teşekkürlerini ileten takım, bu noktadan sonra projeyi Activision kararı gereği iptal ettiğini açıkladı.
 
Öte yandan Nisan ayında sm2 projesinin geliştiricileri teknik nedenlerden Dolayı Özgün Çağdaş Warfare 2 oyun motorundan Modern Warfare Remastered oyun motoruna geçiş yapacağını duyurmuştu.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir