The Witcher Remake, The Witcher 4’ten Sonra Çıkış Yapacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz ay yayıncı CD Projekt RED ve geliştirici Fool’s Theory tarafından duyurulan Özgün The Witcher’ın tekrar imal sürümü (remake) için yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdiki bilgi ortasında ise remake sürümünün geliştirilme etabında olan The Witcher 4’ten sonra çıkış yapacağı yer alıyor.
 
Remake sürüm, 4. oyundan sonra geliyor
 
 
 
Yakın vakitte yapılan bir mali görüşme sırasında CD Projekt Red takımı, The Witcher’ın remake sürümünün şu anda bir çıkış tarihi olmayan The Witcher 4’ün çıkışından sonra yayınlanacağını doğruladı. Takıma, The Witcher Remake de iç olmak üzere istikbal oyunların ne Vakit ve hangi sırayla çıkış yapacağı soruldu. Bu soru karşısında CD Projekt Red CEO’su Adam Kicinski: “The Witcher Remake, The Witcher 4’ten sonra çıkış yapacak” sözlerini kullandı.
 
The Witcher Remake ve The Witcher 4 Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor 
 
The Witcher Remake, Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor. Tekrar imal, şu anda daha Evvel The Witcher serisi üzerinde çalışan şahısların iç olduğu Fool’s Theory grubu ile yapılıyor. Remake, şimdi geliştirmenin birinci evrelerinde.
 
Öte yandan The Witcher 4’te tıpkı şekilde Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor. Bu durum Unreal Engine 5’in teknik geliştirmesini ve gelecekteki potansiyelini açığa çıkaran ögelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Birebir vakitte Epic Games ile Fazla yıllı stratejik paydaşlığın bir başlangıcını Anlatım ediyor. CD Projekt RED, UE5’i Aleni dünya tecrübesine uyarlamaya çalışıyor. Bunu yaparken Epic Games geliştiricileriyle yakın Amel birliği içinde ilerliyor.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir