Structure Deck: Dark World, Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyununa Geri Dönüyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün, Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için geliştirilen Bina destesi Structure Deck: Dark World’ün Avrupa ve Okyanusya’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
 
Grapha, Dragon Lord of Dark World, birinci Kez kartların yine dağıtıldığı Structure Deck: Gates of the Underworld’da sahneye çıktı ve Geri dönüşü artık Fazla yakın. Structure Deck: Dark World, bu karanlık temayı bir sıra yeni Özellikle ölümlülerin dünyasına Geri getiriyor.
 
Reign-Beaux, Overlord of Dark World terfi aldı. 3000 ATK’ya sahip bu yeni Reign-Beaux Tertip 8 canavarı, yalnızca Tertip 7 yahut daha düşük bir “Karanlık Dünya” canavarını alanınızdan elinize döndürerek kendisini Graveyard’dan (GY) Special Summon edebilir. GY’ye atılırsa, Destenizden elinize Tertip 5 yahut daha yüksek bir “Dark World” canavarı ekleyebilirsiniz ve şayet sizi GY’ye atmaya zorlayan rakibinizse, vay haline…
 
 
 
Gelgelelim on yılı aşkın bir müddettir bugünü bekleyen Biricik şahıs Reign-Beaux değil. Aka ejderha lordu Grapha’nın da yepisyeni bir formu var! Yeni Grapha, Grapha, Dragon Lord of Dark World rastgele bir DARK canavar kullanılarak Çağrılan bir Füzyon Canavarı.Kendisini kartları atarak Fusion Summon yapmanıza müsaade veren yeni bir Büyü Kartı ile Çağırabilirsiniz. Bunu yaptığınızda rastgele bir “Karanlık Dünya” canavarının yanı Dizi “Danger!” canavarları üzere kuvvetli DARK yaratıkların efektlerini de tetiklemiş olursunuz. Bu yeni Füzyon Canavarı alandayken, bir rakibin Olağan Büyü/Tuzak Kartını yahut canavar efektine müdahale edebilir ve onu “Dark World” canavarlarınızın gerçek gücünü ortaya çıkaran bir discard efektine dönüştürebilirsiniz. Kutudan Menfaat çıkmaz oynanabilen bu yeni Bina Destesi’nde Dark World ordusu sizleri bekliyor.
 
Her bir Bina Destesinde şunlar bulunur: 5 Ultra Rare, 3 Üstün Rare, 37 Common kart ve 1 Çift taraflı Deluxe Oyun Matı/Düello Rehberi.
 
Daha Çok bilgi için adresimiz: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=sr13
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir