PlayStation Plus Klasik Kataloğuna Star Wars Battlefront II Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus’ın klasik kataloğuna Star Wars Battlefront II’nin geleceği ortaya çıktı. Ortaya çıkışı PSP sürüm için açılan PlayStation Store sayfası aracılığıyla gerçekleşti.
 
Oyun şu anda PSP Emulation başlığı altında listeleniyor. Bu da PlayStation Plus Premium aboneleri için Klasik Kataloğu’nun bir kesimi olarak karşımıza çıkacağını gösteriyor.
 
Orijinal PSP sürümü olarak karşımıza çıkacak
 
 
 
Star Wars Battlefront II’nin Özgün olarak PSP (PlayStation Portable) sistemindeki Bina bizlere sunulacak. Bu sürüm içerisinde Geri sarma, süratli kaydetme ve Özel görüntü filtreleri üzere Türlü özellikler yer alacak.
 
Bu oyun, PSP (PlayStation Portable) sürümünden PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına port edilmiş halde karşımıza çıkacak ve yeni özellikleri bünyesinde barındıracak. PSP sürümünden aktarıldığı için oyunun birtakım durumlarda optimize sorunu yaşaması ve düzgün çalışmaması Fazla olağan. Bu sürüm, PSP sisteminin Etraf ünitelerini desteklemediğinden kimi özellikler kullanılamayabilir. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir