The Callisto Protocol İnceleme Puanları

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Striking Distance Studios ve yayıncı Krafton grubu tarafından oyunculara sunulan  hayatta kalma dehşet aksiyon oyunu The Callisto Protocol çıkış yaptı. Birden fazla oyuncunun oynarken zahmet çektiğini belirten yorumların haricinde makul kuruluşlar oyun için inceleme puanlarını yayınladı.
 
The Callisto Protocol İnceleme Puanları 
 
 
 
Dead Space’in yaratıcıları tarafından biz oyun severlere sunulan olan hayatta kalma kaygı aksiyon oyunu The Callisto Protocol DX11 ve DX12’yi destekliyor. Oyun, yeni bir öyküyü bizlere aktarıyor ve üst seviye dehşet ögelerini bünyesinde barındırıyor. Biricik oyunculu bir yapıya sahip olan olan bu üretim Temel olarak hayatta kalma dehşet tecrübesini bizlere yaşatmaya çalışıyor.
 
PC sürümü 
 
PCGamesN – 90
INVEN – 85
PC Gamer – 79
Jeuxvideo.com – 75
GameStar – 74
GamesRadar+ – 60
 
PS5 sürümü
 
Dexerto – 100
Gfinity – 90
GAMINGbible – 80
Jeuxvideo.com – 75
Wccftech – 72
Screen Rant – 50 
 
Oyun şu anda Steam üzerinden 499,00 TL’den satışta. Digital Deluxe Edition sürümü ise 669,00 TL’den oyunculara sunuluyor. Steam üzerinde (yazım sırasında) Tüm incelemeler çoğunlukla Olumsuz etiketine sahip.
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir