The Witcher 3’ün Yeni Nesil Sürümü Aralık’ta Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Polonya merkezli oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan CD Projekt RED tarafından oyunculara sunulan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümü Son yakında geliyor. 
 
Bir müddettir geliştirilen ve daha Evvel ertelemeye maruz kalan bu yeni jenerasyon konsol sürümü 14 Aralık’ta oyun severlerle buluşuyor. PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarının yanı Dizi PC için de çıkış yapacak olan The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ın yeni nesil sürümü daha evvelden oyuna sahip olan (daha Evvel PlayStation 4, Xbox One ve PC’den satın alan) kullanıcılara fiyatsız yükseltme biçiminde sunulacak.
 
The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni jenerasyon sürümü birçok geliştirmeyi içerecek 
 
 
 
The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ın yeni nesil sürümü daha Evvel duyurulduğu üzere ışın izleme ve daha süratli yükleme mühletleri iç olmak üzere Çeşitli görsel ve teknik iyileştirmeleri içerecek.
 
Temel oyunun haricinde bütün genişletme paketlerini (Hearts of Stone ve Blood and Wine) ve ekstra içerikleri bünyesinde barındıracak. Ayrıyeten yeni jenerasyon sürüm ek olarak tanınan Netflix serisine dayanan yeni bir içeriği de oyunculara sunacak.
 
The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın yeni nesil sürümü PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de dijital olarak satın alınabilecek. Oyunun fizikî sürümlerinin de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fizikî sürüm tarihi daha sonra duyurulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir