Forever Skies’ın Erken Erişim Sürümü Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Bağımsız bir AA+ stüdyosu olan ve 2020’de kurulan Far From Home grubunun yeni hayatta kalma macera sandbox oyunu Forever Skies ne yazık ki ertelemeye maruz kaldı. Erken erişim sürümü olarak piyasaya sürülecek olan bu yapım 2023’ün birinci yarısına ertelendi.
 
Hayatta kalma oyunu birinci olarak Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Akabinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC’de birebir anda tam sürüm olarak yayınlanacak. Şu anda demo sürümü bulunan oyunu 80.000’den Çok oyuncu denedi.
 
Forever Skies geniş bir dünyayı bizlere sunacak 
 
 
 
Forever Skies bizlere geniş bir dünyayı ve içeriği sunacak. Temelinde hayatta kalma ögeleri bulunan bu oyunda biz oyuncular olarak yüksek teknolojili bir zeplin inşa edebilecek ve bu zeplini özelleştirebileceğiz. Zeplin ile Dünyanın üzerinde uçarken kendi konutumuza, atölyemize, laboratuvarımıza ve daha fazlasına sahip olabileceğiz.
 
Forever Skies öte yandan arka planda Ufak hikaye kalıntılarını da bizlere sunacak. Bu oyun içerisinde medeniyetimizin kalıntılarına rastlayabilecek ve gizemli keşiflere yanlışsız yol alabileceğiz. Oyunda sahip olduğumuz zeplini de geliştirecek bunun için kaynaklar çıkarak ve toplayacağız.  
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir