Aksiyon Oyunu Altair Breaker, PS VR2 Başlığına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Japon geliştirici Thirdverse, sanal gerçeklik aksiyon dövüş oyunu ALTAIR BREAKER’ı PlayStation VR2 için yayınlayacağını duyurdu. Oyunun PlayStation VR2 sürümü Event Horizon isimli güncelleme de iç olmak üzere bütün içeriği bünyesinde barındıracak. PSVR2 sürümünün çıkış tarihi ise açıklanmadı.
 
PlayStation VR2 başlığına yeni oyunlar iç edilmeye devam ediyor 
 
 
 
İlk olarak Steam üzerinden PC, Oculus Store aracılığıyla Quest ve Rift için 18 Ağustos’ta piyasaya sürülen ALTAIR BREAKER, PSVR2’ye geliyor. ALTAIR dünyasına giriş yapacağınız bu sanal gerçeklik oyununda Vastus Adası etrafında dolaşan LAWS ordusuna karşı gayret edeceksiniz. Şu anda harabeye dönmüş durumda olan Vastus Adası Yapay zeka konusunda deneyler yapmak için kullanılıyor.
 
Aksiyon ve dövüş sistemini Temel Meydan bu üretimde arkadaşlarınızla grup kurabilecek ve kuvvetli savaşlara adım atabileceksiniz. Oyunda etrafta dolaşan LAWS ordusunu (Ölümcül Otonom Silah Sistemleri) Geri püskürtmek için savaşlara katılacak ve Vastus Adası’nda barışı tesis etmeye çalışacaksınız.
 
– Steam sayfası
 
ALTAIR BREAKER – PSVR2 İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir