Birinci Şahıs Nişancı Oyunu X8, PS VR2’ye Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Japon geliştirici Thirdverse, birinci Şahıs nişancı sanal gerçeklik oyunu X8’i PlayStation VR2 başlığı için yayınlayacağını duyurdu. X8 daha Evvel sadece PC (Steam) ve Quest (Oculus Store) için duyurulmuştu. PSVR2 sürümü San Francisco stüdyosu tarafından geliştiriliyor.
 
X8 oyuncuları ekip savaşlarına Davet ediyor
 
 
 
X8’de oyuncular, Türlü yetenekler ve eşsiz silahlar kullanarak yeni bir gayrete atılacak. Oyunda birçok kahraman yer alacak ve her kahraman üç Yetenek düzeyine erişebilecek Bu Yetenek düzeyleri ortasında Instant, Basic ve Ultimate yer alacak.
 
Her karakterin kendine mahsus avantajları ve maharetleri bulunacak. Kahramanlar kendilerine mahsus silahları, zırhları ve eşyaları kullanabilecek. Oyuncular, her Cenk başlangıcından Evvel bçeşitli yetenekler kazanabilecek ve kahramanlarının teçhizatını özelleştirebilecek. Sonraki tiplerde ise var ek silahlar satın alınabilecek. 
 
X8’de oyuncular iki ekibe (beşe beş) ayrılacak ve hamle ve savunma tarafı yer alacak. atak tarafı The Extrapolator isimli bir patlama aygıtını yerleştirecek, savunucular ise bu bombayı imha etmeye çalışacak. İki kadroda toplamda 16 tipe kadar oynayacak.
 
– Steam sayfası
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir