Bandai Namco Avrupa’da Ultimate Ninja Storm Connections’ın Ticari Haklarını Alıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Japonya merkezli oyun geliştirme ve yayımlama şirketi olan Bandai Namco, Avrupa’da anime temalı dövüş aksiyon oyunu Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS için bir ticari marka müracaatında bulundu. Ultimate Ninja Storm, CyberConnect2 tarafından geliştiriliyor ve Bandai Namco’nun Naruto oyunlarının alt serisi olarak karşımıza çıkıyor.
 
En nihayet yayınlanan Naruto oyunu Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ise Şubat 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve  Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü ve akabinde Nisan 2020’de Switch konsollarına geldi.  
 
Yeni bir oyun geliyor: Ultimate Ninja Storm Connections
 
 
 
Ultimate Ninja Storm serisi için Şubat 2012’de Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations ve Eylül 2014’te Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution isimli oyunlar yayınlanmıştı. Artık ise yeni bir oyunun geleceği bildirildi.
 
Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS isimli yeni oyun şimdi resmi olarak duyurulmadı. Lakin yakın Vakit bu duyurunun yapılması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir