Splatoon 3’ün Yeni Sezonu 1 Aralık’ta Başlıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Nintendo tarafından geliştirilen ve Yeniden tıpkı takım tarafından Eylül ayından oyunculara sunulan üçüncü Şahıs nişancı oyunu Splatoon 3 için yeni dönem geliyor. 1 Aralık’ta istikbal olan Chill Season 2022 isimli yeni dönem oyunculara yeni silahları, basamakları, teçhizatları, zafer sözlerini ve oyun modlarını sunacak.
 
Chill Season 2022 dönemi ile oyunculara birçok yenilik sunulacak
 
 
 
Her dönem yeni içeriklerin iç olacağı Splatoon 3 oyununun bu sezonuna 1 Aralık’tan itibaren faal Nintendo Switch Online üyeliğine sahip bütün oyuncular erişebilecek. Yeni dönem ile birlikte oyunculara yeni silahlar, evreler, yeni teçhizatlar, zafer sözleri ve oyun modları sunulacak. Modlar içerisinde yer alan Salmon Run oyun modu oyunculara co-op bir tecrübe getirecek.
 
1 Aralık’ta üç yeni silah (Roller, Charger ve Shooter) oyuna gelecek. Bu dönem ile birlikte değiştirilmiş – yenilenmiş setler de iç olmak üzere evvelki Splatoon oyunlarında yer Meydan 10 silah da var olacak. Yeni basamaklar – kısımlar ortasında ise eski Splatoon oyunlarından esintiler taşıyacak.
 
Chill Season 2022, biçiminizi sergilemenize ve daha Çok öne çıkmanıza Yardımcı olmak için yeni teçhizatları, zafer tabirlerini, çıkartmaları ve daha fazlasından oluşan yeni bir koleksiyonu ekleyecek. Mağazalarda da yeni teçhizat ve eşyalar yer alacak. 
 
Splatoon 3 şu anda Switch için mevcut.
 
Splatoon 3 – Chill Season 2022 fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir