Eski Amazon Studios Yöneticisi Yeni Oyun Stüdyosu Kurdu: Astrid Entertainment

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 15, 2022 Yorum Yok

 
Dönem Devre yeni oyun stüdyoları kurulmaya ve birçoğu Aka firmaların bünyesine girmeye devam ediyor. Artık ise eski Amazon Studios ve Fox Network Group kıdemli medya yöneticisi Sharon Tal Yguado liderliğinde yeni bir oyun stüdyosu kuruldu. Astrid Entertainment isimli bu yeni stüdyo NetEase Games, Stardom ve Tower 26 üzere bir Küme yatırımcıdan yüksek bir yatırım aldı.
 
Astrid Entertainment ismini duyurmak istiyor
 
 
 
Her stüdyonun olduğu gibi Astrid Entertainment grubu de çalışmalarıyla ismini duyurmak istiyor. Önümüzdeki aylarda açıklanacak olan grup içerisinde hem Aka bütçeli çalışmalarda yer Meydan isimler hem de başarılı ve yenilikçi geliştiriciler yer alıyor. Müstakil oyun geliştirme geçmişleri de bulunan bu geliştiriciler hayranları mutlu etmek istiyor.
 
Astrid Entertainment şu anda Fazla oyunculu öyküleri ve etkileşimli ve fantastik bir interaktif dünyayı içeren yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Belirtilene nazaran oyuncular bu yeni oyunda hareketlerine ve seçimlerine nazaran dünyaları farklı biçimde geliştirebilecek.
 
Öte yandan oyuncular Vakit içinde büyüyen ve gelişen bu dünyada yeni bağlar kurabilecek. Bunun yanı Dizi biz oyuncular olarak dünyayı keşfedecek, yeni maceralara atılacak ve yeni karakterlerle tanışacağız. Ayrıyeten yeni marifetler öğrenecek, kaynaklar toplayacak ve başkalarıyla paylaşabileceğiz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir