The Witch of Fern Island için Kickstarter Projesi Başlatıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 09, 2022 Yorum Yok

 
Polonyalı geliştirici Enjoy Studio, Aleni dünya Ömür simülasyonu oyunu The Witch of Fern Island için bir Kickstarter kampanyası başlattı. Bu Kickstarter projesi ile 15.000 Euro meblağında bağış toplanması planlanıyor.
 
The Witch of Fern Island, 2023 yılının birinci çeyreğinde Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanacak. Akabinde 2024 yılının birinci çeyreğinde konsollar ve PC için tam sürüm olarak çıkış yapacak.
 
The Witch of Fern Island Ömür simülasyon tecrübesi sunacak 
 
 
 
Enjoy Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Ömür simülasyon oyunu sempatik ve renkli bir oyunu tarzıyla karşımıza çıkacak. Oyun hakkında direktör Patryk Pietraszkiewicz bir basın açıklamasında şunları söylüyor: “The Witch of Fern Island yavaş tempoya sahip bir oyun olacak lakin tatmin edici ve rahatlatıcı bir tecrübe sunacak. Oyunumuz büsbütün günlük işlerden sıyrılıp Baş dağıtacağınız bir Bina sergileyecek.
 
Pietraszkiewicz şöyle devam ediyor: “Biz bu oyunda evvelki söylediklermden daha fazlasını olmasını istedik. Fern Island’ın büyülü dünyasını hissedilebilir biçimde değiştirmek için adım atıyoruz. İnsanların kıssalarını daha derin bir perspektiften sunmak istiyoruz. Bu yüzden bir Kickaster kampanyamız mevcut.” 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1550010/The_Witch_of_Fern_Island/
 
The Witch of Fern Island resmi oyun fragmanı
 
The Witch of Fern Island için yayınlanan fragmanda oyunun atmosferi, grafik sanatı, oyunda yer alacak binalar – yapılar, karakterler ve daha fazlası gösteriliyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir