Need for Speed Unbound için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen Need for Speed serisinin yeni oyunu Unbound, anime temalı yarış oyunu tecrübesini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Criterion Games tarafından oyunculara sunulacak olan bu üretim için yeni ekran manzaraları ve fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yeni fragman Takeover Events isimli içeriği bizlere gösteriyor.
 
Yeni fragman oyun içi etkinliklere odaklanıyor
 
 
 
Need for Speed Unbound için yayınlanan nihayet fragmanda Takeover Events isimli aktifliğe odaklanıyor. Oyun içerisinde yer Meydan bu içerik, oyuncuların Aka maceralar sunacak. Bunun yanı Dizi oyuncular bu etkinlikler ile birlikte koleksiyon modüllerini toplayacak ve Lakeshore’un en çetin sokak yarışçılarına karşı maharetlerini kanıtlayacak.
 
Need for Speed Unbound, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun ön siparişleri şu anda Aleni durumda. Steam üzerinde iki farklı sürümü bulunan oyunun Standard Edition sürümü 1.199,99 TLPalace Edition sürümü ise 1.399,99 TL.
 
Standart sürüm ön sipiarşlerinde özel Unbound öğeleri elde edebileceksiniz. Bu öğeler ortasında Sürüş Efekti, Plaka, Afiş Çizimi, Etiket ve $150.000 Bank (yalnızca çok Oyunculu modda kullanılır) yer alıyor.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1846380/Need_for_Speed_Unbound/
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
Yeni fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir