TiMi Studio ve Capcom Mobil için Monster Hunter Oyunu Geliştiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
Tencent Games’in bir Yan kuruluşu olan TiMi Studio Group ile Japonya merkezli oyun geliştirme ve yayımlama firması Capcom, yeni iştiraklerini duyurdu. Bu iştirak kapsamında mobil aygıtlar için yeni bir Monster Hunter oyunu geliştirdiklerini açıkladı. Monster Hunter, Capcom tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma serisi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Yeni oyun taşınabilir aygıtlara çıkış yapacak 
 
 
 
Sadece taşınabilir aygıtlar için geliştirilecek olan yeni Monster Hunter oyunu mobile Özel yeniliklerle birlikte gelecek. TiMi ve Capcom ortasındaki bu birinci iştirak, her iki tarafın tecrübesini ve kuvvetli yanlarını birleştirecek.
 
Monster Hunter kainatı birçok platforma genişlemeye devam ediyor. Capcom bu seriyi daha Çok platforma getirmeyi istiyor ve bu kapsamda Türlü paydaşlıklar kuruyor. Bu yeni taşınabilir oyunun hem tecrübeli hem de yeni oyunculara hitap etmesi planlanıyor. Taşınabilir aygıtlara istikbal olan bu imal ile artık oyuncular istedikleri yerden bu cihana giriş yapabiliyor.
 
Oyun hakkında ilerleyen vakitlerde daha Çok ayrıntının yayınlanması planlanıyor. Şu anne kadar geliştirilen bu imal hakkında bilinenler bunlardan ibaret.
 
Öte yandan Monster Hunter serisinin anne üretimleri içerisinde Monster Hunter – (2004), Monster Hunter 2 – (2006), Monster Hunter Tri – (2009), Monster Hunter 4 – (2013), Monster Hunter World – (2018) ve Monster Hunter Rise – (2021) yer alıyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir