Piksel Grafikli Rol Yapma Oyunu Chained Echoes’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 09, 2022 Yorum Yok

 
Bağımsız geliştirici Matthias Linda tarafından geliştirilen ve Deck13 tarafından yayınlanacak olan piksel grafikli rol yapma aksiyon macera oyunu Chained Echoes’un çıkış tarihi açıklandı. Üstten Görünüm bir kamera nazar açısına sahip olan bu yapım 8 Aralık’ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun fiyatı 24.99 dolar olacak. Oyun ayrıca Konsol, Bulut ve PC için Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.
 
Oyunun fiziksel sürümleri First Press Games tarafından piyasaya sürülecek. 2023 yazında satışa sunulacak bu fizikî sürümler PlayStation 4, Switch ve PC için var olacak. 
 
Bağımsız geliştiriciden piksel grafikli rol yapma deneyimi 
 
 
 
Fantezi dünyasında geçen 16 bit biçimi bir rol yapma oyunu Chained Echoes, hikaye odaklı bir yapıyı bizlere sunacak. Valandis kıtasında geçen bu oyunda takımadalardan batık kentlere ve unutulmuş zindanlara kadar Fazla Çeşitli görüntüler ve bölgeler yer alacak. 30 – 40 saat oyun mühletine sahip olacak bu üretimde süratli tempolu ve Dizi tabanlı savaşlar bulunacak.
 
Chained Echoes rol yapma öğelerini bünyesinde barındıracak. Bu kapsamda marifet ve ekipman sistemi, kendi gemini özelleştirme, yürüyerek yahut meka robotunda seyahat etme ve savaşma sistemleri ve daha fazlası biz oyun severlere sunulacak.
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir